top of page

HAKKIMIZDA

HEVAL OKÇUOĞLU ÖZKÖK, İŞLETMECİ, ORGANİZATÖR.

2008 yılı itibari ile Üniversite eğitimi hayatı boyunca; aile şirketinin hizmet verdiği, turizm otelcilik sektöründe çalışarak, hizmet sektöründe temelden deneyim kazanmış ve 2013 yılında, restorancılık ve organizasyon sektörüne girerek, kendi şirketi için ilk adımlarını atmıştır. 2015 yılında, iki yakın arkadaşı; Günseli Gözen Gündüz ve Melike Gizem Çobanoğlu ile beraber kurduğu Abes Organizasyon'da, 2018 yılı itibari ile tek ortak olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

HAKKIMIZDA

"BİN KİLOMETRELİK YOLCULUK,

BİR ADIM İLE BAŞLAR."

"Herkesten farklı bir yol, herkesten farklı bir hikaye ancak Abes bir bakış ile mümkündür..." felsefesiyle çıktığımız bu yolda; sizlere, atacağınız adımlarda öncelikle rehber sonrasında dost olmayı amaç edindik. Turizm ve Hizmet sektöründe geçirdiğimiz yılların deneyimiyle; sizlere farklı ve kişiye özel konseptler ile en iyi hizmeti sunacağımızdan eminiz. Gelin, hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim...

B01009F1-C147-4857-B6B3-2668B40AF9E4_edi

HEVAL OKÇUOĞLU ÖZKÖK

İŞLETMECİ, ORGANİZATÖR.

1988, İstanbul Doğumlu. Saint Joseph Fransız Lisesi ve Maltepe Üniversitesi, İşletme Fakültesi Mezunu. İstanbul Business School e-Commerce MBA.

 

2008 yılı itibari ile Üniversite eğitimi hayatı boyunca; aile şirketinin hizmet verdiği, turizm otelcilik sektöründe çalışarak, hizmet sektöründe temelden deneyim kazanmış ve 2013 yılında, restorancılık ve organizasyon sektörüne girerek, kendi şirketi için ilk adımlarını atmıştır. 2015 yılında, iki yakın arkadaşı; Günseli Gözen Gündüz ve Melike Gizem Çobanoğlu ile beraber kurduğu Abes Organizasyon'da, 2018 yılı itibari ile tek yetkili olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

ÜÇ DELİ KIZIN ANISINA
!
Widget Didn’t Load
Check your internet and refresh this page.
If that doesn’t work, contact us.
bottom of page